Поширення досвіду
Досвід своєї практичної діяльності постійно поширює керівник творчої групи "Досвід в умовах дистанційного навчання" Ченаш Олена Павлівна.
У виданні "Освітній фокус" також матеріали з досвіду практичної діяльності публікували Мазарчук О.В. та Пташнік І.В.
Вивчаючи з географії тему "Туристичні маршрути Україною", здобувачі освіти 9-Б класу захищають власні інтелектуальні доробки. Однокласники пропонують вчителю оцінки відповідно до розроблених у класі критеріїв.
9-Д підготував цікавезну віртуальну подорож!
Світлини уроків географії
28.02.2023 року в колегіумі відбулась інтерактивна педагогічна рада, на якій вчителі Школи вищої педагогічної майстерності представляли фрагменти своїх оригінальних портфоліо, що є однією з форм поширення досвіду. Новітні ідеї колег було підхоплено командою їх підтримки та висвітлено у формі креативних постерів, які сформували Галерею досвіду, яка стала результатом продуктивної командної взаємодії.
Педагогічний колектив колегіуму має потужний інноваційний потенціал, розвиток якого є необхідною умовою забезпечення успішних інноваційних процесів в освітній сфері.
Все, що відбувається в закладі, є відображенням стратегії його розвитку та спрямоване на виконання почесної місії
«Колегіум - це безпечний освітній трамплін для ефективної трансформації здобувача освіти як ділового суб'єкта, культурного універсуму, гуманної особистості та духовної індивідуальності до вершин самореалізації на благо України та людства в просторі «сродної праці»!
Учениця з 11-А класу Сидорчук Марія (член шкільного наукового товариства "Інтелектуал" під керівництвом учителя-методиста Задерей О.С.) взяла участь в III регіональному конкурсі з написання есе англійською мовою у січні 2023, який проводив Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж. З 1 500 учасників - 55 призерів в різних номінаціях. Марія посіла III місце в номінації «Науковість мовного оформлення". Щиро вітаємо Марію Сидорчук та дякуємо Олені Сергіївні! Міцного здоров'я та подальших перемог!
Застосовуємо дослідницькі методи для виховання лідерів та патріотів!!!
Під час проведення методичної середи, 21 грудня об 11.25 відбувся урок-зустріч у 10-А класі "Миті життя через призму мистецтва скрапбукінгу" (учитель-методист Главацька Леся Анатоліївна).
Тема методсереди "Способи забезпечення доброзичливої психологічної атмосфери в освітньому процесі"
Гуманітарний вектор
Сіємо добре, розумне, вічне!
24.11.2021 року в міському марафоні педагогічних ідей взяла участь Троян Юлія Ростиславівна!!!
Виступ стосувався теми: "Як створити успішний навчальний проєкт". Педагог ділилася досвідом роботи в проєктах програми eTwinning, розповіла про основні етапи роботи в проєктах, повідомляючи про те, як і де шукати партнерів для міжнародної співпраці
22 листопада 2021 року в місті Хмельницькому розпочався Марафон педагогічних ідей.
Від Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка з педагогічною спільнотою міста досвідом поділилась заслужений учитель України, вчитель-методист Губай Г.П., яка висвітлила актуальне питання організації на уроках групової взаємодії здобувачів освіти та формування навичок XXI століття.
«Школа, бажаючи бути сучасною та відповідати потребам динамічного світу, повинна підготувати учнів до життя в суспільстві, якому необхідні компетентні та конкурентоспроможні громадяни. Перехід усіх ланок освіти на компетентнісно орієнтовану модель спонукає до якісних змін у процесі безперервного професійного розвитку вчителів».
Завантажити документ: Лист V Регіональна науково-практична конференція.docx
Приведений документ:
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ
ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
29001,м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, тел./факс (0382)651192
р/р UA368201720344250003000032480 в ДКСУ у м. Київ
E-mail hocnttum@gmail.com
16.03.2021 №97
Керівникам структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування, директорам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
|
|
|
Про проведення V Регіональної науково-практичної конференції «Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект» |
|
|
Троє учнів Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка склали ЗНО на 200 балів!
Вітаємо Дядюка Антона (11-В клас) — 200 балів ЗНО з фізики;
Несторишену Дар'ю (11-Б клас) — 200 балів з історії України;
Кухар Ольгу (11-Б клас) — 200 балів з англійської мови! Пишаємося талановитими випускниками! Дякуємо за наполегливу працю! Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій!
Інформація про участь педагогічних працівників та учнів Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка в освітніх програмах і проєктах, у т. ч. міжнародних
Досвід проєктної діяльності Троян Юлії Ростиславівни
Протягом 2019-2020 н.р. учні 6 - Д (Огонюк К., Осадчук Д., Петровська Є., Поліщук В., Разінкіна М., Сольський В., Щерба В) брали участь у двох міжнародних проєктах: "Grammunication" і "Pay It Forward" ("Заплати вперед"); учні 5 - Б (Вітер Д., Золота Л., Золота Ю, Карчевська Я., Михайлець С., Панькова Н., Піхур М., Цимбал М., Фамілярська І.) брали участь в проєктах "
ЧЕНАШ ОЛЕНА ПАВЛІВНА
Шкільна комедія, або Педагогічна тетралогія (мініатюри про школу)
Робота містить розробки п’єс-мініатюр про школу, які
представляють актуальні проблеми сучасної школи, учнів, вчителів,
батьків, освіти в цілому, які будуть цікавими не тільки педагогам-
організаторам, але й керівникам театральних гуртків, класним
керівникам, вчителям зарубіжної та української літератури,
презентуючи цікавий досвід для самореалізації та саморозвитку
учнів у позакласній виховній роботі.
Ченаш Олена Павлівна
«Шляхи духовної насиченості шкільної життєдіяльності здобувачів освіти в позаурочний час»