13 січня 2022 року на базі Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького відбувся постерний захист (представлення постеру в електронному вигляді) та наукова конференція І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2022/2023 навчального року.
Вітаємо наших учасників з призовими місцями:
Вітаємо з І місцем Мартинюка Олексія Валерійовича:
Вітаємо з І місцем Якимчука Максима Олександровича:
Вітаємо з ІІ місцем Косідло Ірину Андріївну:
Вітаємо з ІІІ місцем Павловську Олесю Олегівну:
Вітаємо з І місцем Кадуцького Романа Ігоровича:
Вітаємо з ІІ місцем Ружицьку Яну Вадимівну:
Вітаємо з ІІІ місцем Олійчук Ірину Олегівну:
Вітаємо з ІІІ місцем Попель Вікторію Андріївну:
Дякуємо усім, хто підтримував
06.01.2023 року до тривоги встигли провести передзахист у відділеннях "Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство" та "Мовознавство"!!!
Четвер 5 січня: готуємо учнів до конкурсу-захисту, сподіваємось на високий результат
Запланований на 4 січня 2023 року передзахист наукових робіт у відділеннях "Фізика та астрономія" та "Інформаційні технології" відбувся в сховищі в умовах повітряної тривоги. Члени наукового товариства старанно підготувалися. Залишається відшліфувати інтелектуальний доробок. До міського етапу є 9 днів.
Дякую всім колегам за участь у заході!
14 грудня 2022 року члени наукового товариства «Інтелектуал» Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка та здобувачі освіти 11-их класів історико- філологічного профілю під час проведення Тижня до 25 річниці з дня реорганізації ЗОШ№16 у колегіум, відвідали захід у Хмельницькому обласному літературному музеї, присвячений 300-літтю з дня народження українського філософа, просвітника-гуманіста Григорія Савича Сковороди. Розглядаючи тематичні банери, учні дізналися, що в 1997 році над центральним входом до колегіуму висіло гасло «Присвятимо життя пошуку істини!» Контент заходу був спрямований на осмислення мудрих підказок Григорія Савича Сковороди, якого називали українським Сократом, Езопом, Горацієм. «Пізнаючи себе, пізнаєш світ. Ось у чому істина!»
Йшлося про духовний розвиток особистості на засадах духовних цінностей українського народу, плекання української ідентичності.
Питання сродної праці є дуже актуальним для наших випускників.
Молодь отримала дороговказ від філософа:
«Вдало вибери професію,
Вклади в неї свою душу,
Тоді щастя само тебе відшукає».
Сподіваємося, що наші випускники будуть реалізовані та щасливі.
Нехай буде мир на нашій землі. Слава Україні!
25 серпня 2022 року в актовій залі комунального закладу загальної середньої освіти «Початкова школа № 1 Хмельницької міської ради» відбувся "ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2022". Шкільна родина Хмельницького колегіуму радіє вшануванню члена наукового товариства "Інтелектуал" Миколюка Армана та його педагогічного керівника Задерей Олени Сергіївни ( III місце на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України).П'ятий рік поспіль Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка демонструє свій потужний потенціал в роботі з обдарованими учнями на Всеукраїнському рівні! Так тримати! Слава Україні!
Вітаємо з перемогою в новому конкурсі "Перший крок у науку" здобувача освіти 8-Б класу Мартинюка Олексія та його педагогічного керівника Стукалову Ірину Володимирівну! Молодці! Так тримати!
26 серпня 2021 року в приміщенні HUB smart відбулася урочиста частина освітнього форуму «Teaching Upgrade Day». На заході проходило вручення персональних стипендій Хмельницької міської ради у сфері освіти для обдарованих дітей та кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади у 2021 році.
Серед дійсних членів шкільного наукового товариства «Інтелектуал» Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка були відзначені призери III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році, а саме здобувачка освіти Анастасія Банашко (10-А) та випускник (11-А) у 2021 році Тарас Маховський.
Було вшановано педагогічних керівників дослідницьких проєктів вищезазначених учнів учителів-методистів Демешко О.В. та Примак О.В. Високий результат закладу завжди є наслідком роботи потужної команди на чолі з очільником колегіуму. Особливу підтримку створили батьки обдарованих учнів. Найвищим мотиватором є визнання! Щиро радіє наша шкільна родина! Вітаємо зірочок та бажаємо подальшої успішної самореалізації!
Вітаємо команду юних науковців Хмельниччини з початком III Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН України! Хай щастить! Вболіваємо за вас! В цій команді захищають честь області здобувачі освіти Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка. Наші зірочки в просторі наукових досліджень президент наукового товариства колегіуму Маховський Тарас (11 А) та Банашко Анастасія (10 А). Максимально проявіть свій потенціал.
Великого задоволення від самореалізації! Щасти вам!
Перемога обирає найкращих
На виконання Положення про стипендії Президента України для переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затвердженого Указом Президента України від 16.05.2006 № 398, та відповідно до результатів III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020 році, затверджених наказом Міністерства від 24.12. 2020 № 1553 «Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020 році» визначено претендентів на здобуття стипендій Президента України у 2020/2021 навчальному році.
Серед претендентів на здобуття стипендій Президента України у поточному навчальному році й слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України: Дядюк Антон, випускник Хмельницького колегіуму імені В. Козубняка, Ішмуратов Микита, випускник Славутського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх"", Рарицька Софія, здобувачка освіти 11 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики.
ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ УЧНІВ -ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК
5-8 листопада 2020
Відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН у 2019-2020 н. р. (захід було перенесено з минулого навчального року).
Захищалися наші випускники Дядюк Антон, Несторишена Даша та учень 11-А класу Маховський Тарас.
МАН
Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі
У зв’язку з тим, що ситуація з карантинними обмеженнями в Україні складна і непередбачувана, відповідно до рекомендацій МОН щодо обмеження масових заходів Всеукраїнські літні школи МАН (далі – школи) відбудуться у дистанційному режимі!
До участі у школах запрошуються учні 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти.
Учасникам потрібно зареєструватися, натиснувши на активне посилання з назвою відповідної школи. Обмежень за кількістю шкіл для однієї людини немає.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ |
|
НАКАЗ |
|
06.04.2020 № 481 |
|
|
Зареєстровано в Міністерстві |
Про затвердження Правил проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
Щиро вітаємо
Шевченко Дар’ю (11В)
Вона посіла ІІІ місце у IV Регіональній науково-практичній конференції
«Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект»
(Секція «Українська філологія та лінгвокраїнознавство»), яка відбулася 4 березня 2020 року у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету!!!
(педкерівник Главацька Леся Анатоліївна, учитель методист)
Учнівсько-вчительська громада
Список переможців Хмельницького наукового учнівського товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»
Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України
I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, які посіли І місце
Щиро вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році
Дядюка
Антона Віталійовича
(10В клас) з почесним І місцем !!!
Відділення комп’ютерних наук
Секція «Комп’ютерні системи та мережі»
Тема роботи «Побудова математичної моделі стабілізації польоту мультироторної системи»
Науковий керівник:
М’ясіщев Олександр Анатолійович, завідувач кафедри кібернетики та комп'ютерних систем і мереж, доктор технічних наук, професор.
Педагогічний керівник:
Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики
вищої категорії, учитель-методист
Базова дисципліна — математика (вчитель Клюка М.А.)
Щиро вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році
Жорника
Дмитра Олеговича
(11Б клас) з почесним ІІІ місцем !!!
Відділення комп’ютерних наук
Секція «Internet-технології та WEB дизайн»
Тема роботи «Створення web-сервера на Arduino з авторизацію доступу для віддаленого керування обладнанням через мережу Інтернет»
Науковий керівник:
М’ясіщев Олександр Анатолійович, завідувач кафедри кібернетики та комп'ютерних систем і мереж, доктор технічних наук, професор.
Педагогічний керівник:
Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики
вищої категорії, учитель-методист
Базова дисципліна — математика
(вчитель Несіймука Т.І.)
Відповідно до листа відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 27 березня 2019 року № 56 23.04.2019 року в приміщенні Торговельно- економічного коледжу була проведена ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект». Від Хмельницького колегіуму в конференції взяла участь Маслянко Анастасія, учениця 10В класу, науковий керівник Романюк Людмила Семенівна ( сертифікат додається). Функції асистента виконувала Швайко Валерія, учениця 10В класу. Здобувачі освіти витримали значне інтелектуальне навантаження, гідно представляючи наш навчальний заклад.
25.03.2019 року розпочався весняний блок традиційного науково-методичного калейдоскопу (ВК-2019). Першим заходом став майстер-клас "Фахова компетентність", який провела учитель-методист Демешко О.В. Педагог поділилась з колегами прогресивним досвідом з теми «Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчального змісту та їх реалізація в освітньому процесі». Канікули для вчителів-це лише зміна діяльності. Продовжуємо працювати над фаховим удосконаленням в умовах реформування освіти. |
![]() |
Галерея:
Щиро вітаємо Жорника Дмитра, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році !!!
Секція Internet-технології та web-дизайн
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Жорник Дмитро Олегович |
І |
11-Б |
Створення web- сервера на Arduino з авторизацію доступу для віддаленого керування обладнанням через мережу Інтерне |
Математика |
Науковий керівник : Мясіщев Олександр Анатолійович, завідувач кафедри кібернетики та комп'ютерних систем і мереж, доктор технічних наук, професор Педагогічний керівник: Стукалова Ірина Володимирівна (Вища, учитель-методист) |
Щиро вітаємо Дядюка Антона, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році !!!
Відділення Комп'ютерних наук
Секція Комп'ютерні системи та мережі
№ з/п |
ПІБ учня |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Дядюк Антон Віталійович |
І |
10-В |
Побудова математичної моделі стабілізації польоту мультироторної системи |
Математика |
Науковий керівник : Мясіщев Олександр Анатолійович, завідувач кафедри кібернетики та комп'ютерних систем і мереж, доктор технічних наук, професор Педагогічний керівник: Стукалова Ірина Володимирівна (Вища, учитель-методист) |
Щиро вітаємо Несторишену Дар’ю, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році !!!
Відділення Історії
Секція Археологія
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Несторишена Дар’я Ігорівна |
І
|
10-А |
«Релігійний світогляд мешканців болохівської землі та його відображення в матеріальній культурі 12-13 ст.» |
Історія України |
Щербина Світлана Павлівна (Вища, учитель-методист)
|
І Місця
Щиро вітаємо Несторишену Дар’ю, переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 навчальному році !!! | ![]() |
Щиро вітаємо призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році Дядюка Антона Віталійовича(9В) з почесним
ІІІ місцем !!!
Відділення Комп’ютерних наук
Секція Технології програмування
Тема роботи«Реконструкція тривимірної моделі за зображеннями»
Науковий керівник :
Свірневський Микола Сергійович,
доцент кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій, кандидат технічних наук.
Педагогічний керівник:
Стукалова Ірина Володимирівна
(Вища, учитель-методист)
Базова дисципліна - математика (вчитель Клюка М.А.)
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
ХМЕЛЬНИЦЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ
ЗА ПІДТРИМКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
ОЛЕКСАНДРА СИМЧИШИНА
І МІСЬКА УЧНІВСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
18-19 ТРАВНЯ 2018 РОКУ
Учасники конференції: учні 1-10 класів, науковці, вчителі, батьки.
МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: створити пУчасники конференції: учні 1-10 класів, науковці, вчителі, батьки.
МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: створити продуктивний, науково-розвивальний простір для виявлення та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дитини.
ЗАВДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:
ü організувати діяльність наукових майданчиків для творчої взаємодії учнів і педагогів шкіл міста та науковців;
ü виявити творчий та дослідницький потенціал обдарованих та здібних дітей;
ü надати професійну допомогу учасникам освітнього процесу закладів загальної середньої та позашкільної освіти у розвитку творчості та обдарувань учнів;
ü сприяти самореалізації учнів у дослідницькій діяльності;
ü популяризувати творчу та дослідницьку діяльність школярів.
НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
ü «Лабораторія ВСЕсвіт» (біологія, географія, фізика, хімія, астрономія, екологія, медицина, психологія, основи здоров’я);
ü «Лабіринт ТН» (математика, інформатика, ІКТ, економіка, технології);
ü «Код нації» (українська мова, література, іноземні мови, журналістика);
ü «СекретЛАБ» (педагогіка, історія, правознавство, культура, релігії, спорт);
ü «Мистецький хаб» (живопис, графіка, фото, колажі, музика, вірші, пісні, театр, танці, мораль, етика, естетика);
ü «Народна світлиця» (краєзнавство, народні ремесла, народна кухня та ін.).родуктивний, науково-розвивальний простір для виявлення та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дитини.
Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році !!!
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Демешко Олег Ігорович
|
ІІІ |
10Б |
«Роль тунельного ефекту в протіканні реакцій в надрах зір»
|
Фізика |
Демешко Оксана Володимирівна, Вища, Вчитель-методист
|
Щиро вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році !!!
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Дядюк Антон Віталійович |
І
|
9В |
«Реконструкція тривимірної моделі за зображеннями» |
Математика |
Науковий керівник : Свірневський Микола Сергійович, доцент кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій, кандидат технічних наук. Педагогічний керівник: Стукалова Ірина Володимирівна (Вища, учитель-методист) |
Щиро вітаємо Халайцан Аделіну, призерку ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році !!!
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1.
|
Халайцан Аделіна Володимирівна |
ІІ
|
11А |
«Філософія ісламу: культура і мораль, мистецтво» |
Історія України |
Муляр Анатолій Миколайович (Вища, учитель-методист, кандидат історичних наук, доцент)
|
Щиро вітаємо Несторишену Дар’ю, призерку ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році !!!
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Несторишена Дар’я Ігорівна |
ІІ
|
9В |
«Поєднання християнських та язичницьких традицій в матеріальній культурі мешканців стародавнього Губина» |
Історія України |
Щербина Світлана Павлівна (Вища, учитель-методист)
|
Щиро вітаємо Казору Єлизавету, призерку ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницькихробіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році !!!
№ з/п |
ПІБ учня) |
Місце |
Клас |
Тема роботи |
Базова дисципліна |
ПІБ категорія та звання наукового керівника |
1 |
Казора Єлизавета Олегівна |
ІІ
|
9Б |
«Космічне сміття»
|
Фізика |
Демешко Оксана Володимирівна, Вища, Вчитель-методист
|
Щиро вітаємо переможців та призерів
І – ого етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Хмельницького
територіального відділення
МАН України
Хмельницького учнівського наукового товариства «Пошук»
наукового товариства Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка «Інтелектуал»
2017-2018 н.р.
1.Дядюка Антона Віталійовича (9В) - І місце (97балів, науковий керівник- Стукалова І. В., учитель-методист)
2.Казору Єлізавету Олегівну (9Б) - І місце
(96,5 балів, науковий керівник- Демешко О.В., учитель-методист)
3. Ломако Катерину Андріївну (11Б) - І місце
(93,3 бали, науковий керівник- Демчишина З.Ф., учитель-методист)
4. Савіцьку Еву Миколаївну(11Б) - І місце
(90,17 балів, науковий керівник- Губай Г. П., учитель-методист,заслужений вчитель України)
5. Демешко Олега Ігоровича(10Б) – І місце (90 балів, науковий керівник- Демешко О.В., учитель-методист)
6. Несторишену Дар’ю Ігорівну(9В) - І місце (Відділенн Історії 89,5 балів, науковий керівник-Щербина С.П., учитель-методист),
ІІІ місце (Відділення Економіки 83,1 бали, науковий керівник-Савчук М.Р., вища категорія)
7. Халайцан Аделіну Володимирівну(11А)- І місце(85 балів, науковий керівник- Муляр А.М. учитель-методист,кандидат історичних наук,доцент)
8. Панюк Ольгу Сергіївну(10А)- ІІ місце
(84,75 балів, науковий керівник- Примак Олена Володимирівна,
старший вчитель)
9. Бевзюк Руслану Сергіївну(11Б) - ІІ місце(84,5 балів, науковий керівник- Губай Г.П., учитель-методист,заслужений вчитель України)
10. Кметь Олександра Василівна (9Б) - ІІ місце(83,14 балів, науковий керівник Глега Л. М.,старший вчитель)
11. Борусевич Катерина Анатоліївна (11-Б) - ІІ місце(82,3 бали,науковий кер.- Главацька Л. А.)
12. Семенюк Яну Русланівну (9Б) - ІІ місце(80,75 балів, науковий керівник- Муляр А.М. учитель-методист,кандидат історичних наук,доцент)
13. Савчук Вікторію Олександрівну (10А) – два
ІІІ місця(87,32 балів- Секція «Мистецтвознавство» науковий керівник- Глега Л. М,старший вчитель)
;
83,8 бали -Секція «Правознавство» науковий керівник- Муляр А.М. учитель-методист,кандидат історичних наук,доцент)
14. Бурчак Богдану Володимирівну (11Б)- ІІІ місце (86,5 балів, науковий керівник- Губай Г. П., учитель-методист,заслужений вчитель України)
15. Стефанчука Олександра Івановича (11А) - ІІІ місце(85,8 бали, науковий керівник- Глега Л. М.
старший вчитель)
16. Ліснюк Ганну Сергіївну (9А)- ІІІ місце (80,5 бали, науковий керівник- Глега Л. М.
старший вчитель)
17. Медякова Олександра Олександровича(10Б) - ІІІ місце(79,25 балів, науковий керівник-Бліндер Н.М., перша категорія)
2017-2018
Отже, згідно з підсумками проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН, 7 учнів –переможці, а 10 учнів колегіуму стали призерами (всього представлено 24 наукових роботи,19 з яких відзначені як призові).:
І місце – 7 учнів;
ІІ місце – 5 учнів;
ІІІ місце – 7 учнів.
І |
ІІ |
ІІІ |
Дядюк Антон Віталійович (9В) (97) |
Панюк Ольга Сергіївна(10А)- ІІ місце (84,75) |
Савчук Вікторія Олександрівна (10А) – два ІІІ місця(87,32 мистецтвознав., 83,8 правознавство) |
Казора Єлизавета Олегівна (9Б) - (96,5) |
Бевзюк Руслана Сергіївна(11Б) |
Бурчак Богдана Володимирівна (86,5) |
Ломако Катерина Андріївна (11Б) - (93,3) |
Кметь Олександра Василівна (9Б) - (83,14) |
Стефанчук Олександр Іванович (11А) (85,8) |
Савіцька Ева Миколаївна(11Б) (90,17) |
Борусевич Катерина Анатоліївна (11-Б) - (82,3) |
Несторишена Дар’я Ігорівна(9В) - (Відділення Економіки 83,1) |
ДемешкоОлег Ігорович(10Б) – І місце (90) |
Семенюк Яна Русланівна (9Б) - ІІ місце(80,75) |
Ліснюк Ганна Сергіївна (9А)- (80,5) |
Несторишена Дар’я Ігорівна(9В) (Відділення Історії 89,5) |
Медяков Олександр Олександрович(10Б) - (79,25) |
|
Халайцан Аделіна Володимирівна(11А)- І місце(85) |
||
7 переможців |
5 |
7 |
Четверо учнів писали по 2 наукові роботи
І – ого етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Хмельницького територіального відділення
МАН України Хмельницького учнівського наукового товариства «Пошук»
Ченаш Олена Павлівна. «Формування загальнокультурної компетенції і емоційного інтелекту
на уроках зарубіжної літератури і в позаурочний час»
Клюка Марина Альбертівна. ОЗНАКИ РІВНОСТІ ТРИКУТНИКІВ
Дидактичний матеріал з української мови. Людмила Семенівна Романюк
Ярмарку педагогічних ідей. Освіта ХХІ"-2016 з виховної роботи Ченаш О.П.
Марина Альбертівна Клюка, Математика - Завантажити
"До уваги кандидатів та дійсних членів наукового товариства"Інтелектуал" - Завантажити
"Методична розробка І.Козубняк - Завантажити
Освітній ярмарок - 2019 Ченаш Олена Павлівна, вчитель зарубіжної літератури, Хм. колегіум
Презентація опису власного досвіду - Дубіцька Галина Миколаївна, 2019 р.
Візитна (інформаційна) карта передового педагогічного досвіду - Примак Олена Володимирівна, 2019 р.
АНКЕТА
ФОТО
3 х 4 см |
учасника І-ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Прізвище, ім’я, по батькові учасника (розбірливо)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Міністерство освіти і науки України
ВІДГУК
на науково-дослідницьку роботу
|
Відділення ___________________________________________________
Секція _______________________________________________________
Тема роботи __________________________________________________
______________________________________________________________
Перелік секцій відповідно до наукових відділень МАН України
Назва відділення |
Секція |
Базова дисципліна |
І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства |
1. Українська література |
Українська мова та література |
2. Світова література |
Українська мова та література, світова література (за вибором) |
|
3. Російська література |
Російська мова, світова література (за вибором) |
|
4. Фольклористика |
Українська мова та література |
|
5. Мистецтвознавство |
Українська мова та література |
|
6. Літературна творчість |
Українська мова та література |
|
ІІ. Мовознавства |
1. Українська мова |
Українська мова та література |
2. Російська мова |
Російська мова |
|
3. Китайська мова |
Китайська мова |
|
4. Іспанська мова |
Іспанська мова |
|
5. Англійська мова |
Англійська мова |
|
6. Німецька мова |
Німецька мова |
|
7. Французька мова |
Французька мова |
|
ІІІ. Філософії та cуспільствознавства |
1. Філософія |
Історія України |
2. Соціологія |
Історія України |
|
3. Правознавство |
Історія України |
|
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії |
Історія України |
|
5. Педагогіка |
Українська мова та література |
|
6. Журналістика |
Українська мова та література |
|
IV. Історії |
1. Історія України |
Історія України |
2. Археологія |
Історія України |
|
3. Історичне краєзнавство |
Історія України |
|
4. Етнологія |
Історія України |
|
5. Всесвітня історія |
Історія України |
|
V. Наук про Землю |
1. Географія та ландшафтознавство |
Географія |
2. Геологія, геохімія та мінералогія |
Географія |
|
3. Кліматологія та метеорологія |
Географія |
|
4. Гідрологія |
Географія |
|
VІ. Технічних наук |
1. Технологічні процеси та перспективні технології |
Фізика, математика (за вибором) |
2. Електроніка та приладобудування |
Фізика, математика (за вибором) |
|
3. Матеріалознавство |
Фізика, математика (за вибором) |
|
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка |
Фізика, математика (за вибором) |
|
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології |
Фізика, математика (за вибором) |
|
6. Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження |
Фізика, математика (за вибором) |
|
7. Науково-технічна творчість та винахідництво |
Фізика, математика (за вибором) |
|
VІІ. Комп’ютерних наук |
1. Комп’ютерні системи та мережі |
Математика |
2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем |
Математика |
|
3. Технології програмування |
Математика |
|
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту |
Математика |
|
5. Internet-технології та WEB дизайн |
Математика |
|
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми |
Математика |
|
VIІІ. Математики
|
1. Математика |
Математика |
2. Прикладна математика |
Математика |
|
3. Математичне моделювання |
Математика |
|
IX. Фізики і астрономії |
1. Теоретична фізика |
Фізика |
2. Експериментальна фізика |
Фізика |
|
3. Астрономія та астрофізика |
Фізика |
|
4. Аерофізика та космічні дослідження |
Фізика |
|
X. Економіки |
1. Економічна теорія та історія економічної думки |
Математика |
2. Мікроекономіка та макроекономіка |
Математика |
|
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит |
Математика |
|
XI. Хіміїтабіології
|
1. Загальна біологія |
Біологія, хімія (за вибором) |
2. Біологія людини |
Біологія, хімія (за вибором) |
|
3. Зоологія, ботаніка |
Біологія, хімія (за вибором) |
|
4. Медицина |
Біологія, хімія, фізика (за вибором) |
|
5. Валеологія |
Біологія, хімія (за вибором) |
|
6. Психологія |
Біологія, історія України (за вибором) |
|
7. Хімія |
Хімія |
|
ХІI. Екології та аграрних наук |
1. Екологія |
Біологія, хімія, українська мова (за вибором) |
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування |
Біологія, хімія, іноземна мова (за вибором) |
|
3. Агрономія |
Біологія, хімія (за вибором) |
|
4. Ветеринарія та зоотехнія |
Біологія, хімія (за вибором) |
|
5. Лісознавство |
Біологія, математика (за вибором) |
|
6. Селекція та генетика |
Біологія, математика (за вибором) |
ОСНОВНІ ВИМОГИ
до написання, оформлення та представлення
учнівських науково-дослідницьких робіт
1. Загальні положення
1.1. На конкурс подаються роботи проблемного (пошукового) характеру, які відповідають віковим інтересам та пізнавальним можливостям учнів, свідчать про обізнаність учасника конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження, опанування ним методики експерименту.
Тематика науково-дослідницьких робіт має відповідати напрямам секцій наукових відділень МАН.
1.2. Кожна робота має ґрунтуватись на певній науковій та експериментальній базі, містити власні дані дослідів, спостережень, пошукової роботи; їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела та відображати власну позицію дослідника.
У роботі мають бути чітко відображені наступні аспекти: визначення мети, об’єкта та предмета дослідження, завдання, методика дослідження, відмінність та перевага запропонованих підходів та результатів. Зміст та результати досліджень викладаються стисло, логічно, грамотно та аргументовано, без загальних слів, міркувань, бездоказових тверджень, тавтології.
Назва роботи має бути стислою і відповідати суті наукової проблеми (завдання), що вирішується.
1.3. Щодо наукової роботи обов'язково подаються відгуки наукових керівників та рецензії відповідних фахівців (досвідчених педагогів, науковців, спеціалістів із певної галузі).
Достовірність наведених у роботі результатів підтверджується науковим
Продовження додатка 2
керівником у відгуку.
Учнівське наукове товариство МАН Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка нараховує в 2013/2014 н. р. 45учнів. Творчі, курсові та наукові роботи виконували 32 учні 9-11 класів у 58 секціях та 12 наукових відділеннях – Кліматологія, метеорологія;географія та ландшафтознавство; геологія,геохімія;мінералогія; економічна теорія та історія економічної думки; фінанси, грошовий обіг і кредит; ветеринарія та зоотехніка; Лісознавство; Біологія людини; Зоологія, ботаніка; Математика; Теоретична фізика; Філософія; Правознавство; Англійська мова; Світова література; Українська мова; Мистецтвознавство; Журналістика. В колегіумі діють гуртки МАН, ведеться індивідуальна робота з дітьми.
Структура Наукового Товариства Учнів Хмельницького колегіуму
імені Володимира Козубняка
"Розвивай свої здібності"
Дані
про учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
Відділення _________ |
||||||
№ |
Учень (П.І.Б.) |
Базова дисципліна |
Клас |
Назва навчального закладу* |
Тема роботи |
Науковий керівник (П.І.Б.) |
Секція |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
Секція |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
Секція |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
* − назву навчального закладу необхідно зазначати у родовому відмінку.
Адреса: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 72.
Телефон: (0382)79-57-16 – приймальня;
(0382)71-51-56 – бухгалтерія.
Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.